Chcete vyzkoušet něco nového, zajímavého a inspirativního? Přijďte vyzkoušet PortDeBras!

Stačí přít a zažít...

PortDeBras je originální cvičební program na posílení a protažení s tanečními prvky, který svým pojetím spadá do oblasti Body & Mind a vede k uvolnění mysli i těla. Cvičení PortDeBras vytvořil španělský fitness trenér Julio Papí a ruský choreograf Vladimir Sneznik. Výsledkem je propracované cvičení, které zároveň vypadá neuvěřitelně ladně. Při cvičení pracují především ramena a paže, velký důraz je kladen na správné držení těla. Důležitý je pro PortDeBras také výběr hudby, která zde není pouhou kulisou, ale udává rytmus cvičení a celkovou atmosféru. Z baletu si cvičení PortDeBras převzalo především ladné pohyby rukou. Pro cvičení není potřeba žádných předchozích zkušeností.
Po této lekci se budete cítit skvěle!

PortDeBras

  •  specifické propojení strečinku a tance
  •  ladné pohyby a půvabná hudba
  •  uvolnění a mobilizace páteře
  •  protažení zkrácených svalů
  •  zlepšení svalového tonusu
  •  harmonizace těla a mysli
  •  vše je propojeno do plynulých sekvencí

Cvičení vhodné na záda

PortDeBras je vhodné pro všechny, kdo chtějí procvičit správné držení těla a posílit záda. Správný postoj je základ všech cviků PortDeBras. Při posilování se klade důraz zejména na břicho, což je pro správné držení těla ideální.

Pro krásné držení těla

PortDeBras je cvičební program, který vznikl spojením klasického tance, posturálních technik (týkajících se tonusu svalstva při chůzi stání, sedu) a strečinku. Plynulé sekvence pohybů vám protáhnou zkrácené svaly, uvolní a zmobilizují páteř a kloubní spojení, zlepší koordinaci a ovlivní ladnost pohybů.

Cvičení zvládne každý 

Novinka PortDeBras představuje kompenzační lekce vycházející z klasického i moderního tance přizpůsobeného běžné veřejnosti, takže se nemusíte bát, že byste toto cvičení nezvládli. Tvůrci tohoto programu do něj neopomněli zařadit posturální techniky, které významně přispívají k harmonizaci těla a mysli.
Cvičení pro každého bez omezení věku a kondice!